STEERO

Steero ir platforma, kas nodrošina vienkāršu un caurspīdīgu maksājumu veikšanu starp kravu pārvadātājiem, autostāvvietām un auto mazgātavām visā Eiropā.

Ruby on RailsReact Native

Mobile PaymentsSoftPOS

Par lietotni

Platforma sastāv no divām mobilajām aplikācijām un administrācijas sistēmas gan partneriem, gan klientiem. Aplikācija, kas paredzēta šoferiem, nodrošina vienkāršu veidu, kā sameklēt un pieteikt izvēlētos pakalpojumus, savukārt POS aplikācija kalpo kā terminālis, ar kura palīdzību veikt maksājumus.

Pakalpojumu sniedzējiem

Šis rīks ļauj pakalpojumu sniedzējiem palielināt savu klientu bāzi, piedaloties vienotā pakalpojumu sniedzēju tīklā. Pēc pievienošanas Steero pakalpojuma sniedzējam kļūst pieejama plaša klientu bāze, kas ļauj koncentrēties uz biznesa attīstību, nevis klientu piesaisti.

Izmantojot Steero SoftPOS, ir iespējams veikt ērtus savstarpējos norēķinus ar partneriem - mēneša beigās sistēma automātiski izraksta vienoto rēķinu katram klientam, kas iekļauj visus saņemtos pakalpojumus, tādējādi atvieglojot uzskaiti abām darījuma pusēm.

Pārvadātāju uzņēmumiem

Steero ir projektēts tādā veidā, lai tas ļautu pārvadātāju uzņēmumiem veikt stāvvietu un mazgātavas pakalpojumu apmaksu ātrāk, vieglāk un drošāk. Risinājums būtiski atvieglo ikdienu visām iesaistītajām pusēm - šoferiem, dispečeriem, grāmatvežiem.

Papildus ieguvumi:

  • Bezskaidrie norēķini palīdz izvairīties no kalkulācijas kļūdām
  • Visas transakcijas tiek attēlotas vienotā, strukturētā rēķinā
  • Iespēja veidot efektīvākus maršrutus, laicīgi ieplānojot pakalpojumu saņemšanas vietu
  • Netiek zaudēti fiziskie čeki
  • Reversais PVN

Tehnoloģijas, kuras izmantojām STEERO risinājuma radīšanā:

iOS / Android / cross-platform

viedierīču lietotnes

Biznesa kritisku

sistēmu izstrāde

UI / UX

dizains