INSTANTIC

Instantic ir inovatīvs risinājums, kas apvieno naftas produktu tirgotājus un biznesa klientus (piem. loģistiskās kompānijas), ļaujot viegli un droši veikt degvielas pirkumu tiešsaistē. Risinājums būtiski vienkāršo atskaišu procedūras biznesa klientu pusē, kā arī pats iegādes process šoferiem ir patīkams - degvielas kartes jau ir pagātne, mobilie maksājumi - šodiena.

Klients: “Valler SIA”

Ruby on RailsReact Native

Situācijas apraksts

Produkta izstrāde sākās jau 2012. gadā, uzbūbējot spēcīgu bāzi, kas nodrošināja produkta attīstību uz vairākiem gadiem. Produkta pamatā bija degvielas produktu iegādes autorizācijas ar SMS palīdzību. Instantic klienti var paši pārvaldīt savu autoparku un šoferus, autorizēt tos veikt naftas produktu iegādi. No šofera puses uzpildes process ir ļoti vienkāršs:


  • Iebrauc kādā no plašā tīkla degvielas stacijām
  • Ar SMS palīdzību no reģistrētā telefona veic degvielas pasūtīšanu
  • Uzpildies
  • Pie operatora veic apmaksu ar unikālo kodu.

Bez operatoru degvielas uzpildes stacijās vēl vienkāršāk - saņem kodu un ievadi terminālī.

Tālāk administratori savas kompānijas administrācijas panelī var saņemt patēriņa atskaites, atlasot vēlāmo laika periodu, saņemt pēcapmaksas rēķinus - visu vienuviet. Atskaites no daudziem pakalpojumu sniedzējiem un čeku pieprasīšana no šoferiem - šī problēma vairs neeksistē Instantic lietotājiem.

Instantic produkta izplatību un plašo partneru tīklu ir nodrošinājusi arī padziļinātā integrācija ar populārākiem POS izstrādātājiem, tādiem kā Ingenico, kur Instantic jau pēc noklusējuma ir pieejams kā atsevišķs maksājuma veids - līdzīgi maksājuma kartēm.

Nākamajās produkta attīstības fāzēs

pievienojās arī gan jaunie produkti, kurus var iegādāties ar mobilo telefonu - Vinjetes, gan arī ērtāks iegādes veids - Instantic mobilā lietotne šoferiem.

Lietotne ļauj uzģenerēt degvielas un vinješu iegādes kodus bez nepieciešamības sūtīt SMS - šie produkti tagad šoferim ir pieejami viena klikšķa attālumā.

Šobrīd Instantic risinājumu lieto jau vairāk par 15 tūkstošiem lietotāju, partneru tīklā pieejamas jau - 450 stacijas.

Tehnoloģijas, kuras izmantojām INSTANTIC risinājuma radīšanā:

iOS / Android / cross-platform

viedierīču lietotnes

Biznesa kritisku

sistēmu izstrāde

UI / UX

dizains