INSTANTIC

Instantic ir inovatīvs risinājums, kas apvieno naftas produktu tirgotājus un biznesa klientus (piem., loģistikas kompānijas), ļaujot viegli un droši veikt degvielas pirkumu tiešsaistē. Risinājums būtiski vienkāršo atskaišu procedūras biznesa klientu pusē, kā arī pats iegādes process šoferiem ir patīkams, jo degvielas kartes jau ir pagātne, mobilie maksājumi - šodiena.

Klients: “Valler SIA”

Ruby on RailsReact Native

Situācijas apraksts

Produkta izstrāde sākās jau 2012. gadā, uzbūvējot spēcīgu bāzi, kas nodrošināja produkta attīstību uz vairākiem gadiem. Produkta pamatā bija degvielas produktu iegādes autorizācija ar SMS palīdzību. Instantic klienti var paši pārvaldīt savu autoparku un šoferus, autorizējot viņus naftas produktu iegādei. No šofera puses benzīna uzpildes process ir ļoti vienkāršs:


  • Šoferis iebrauc kādā no plašā tīkla degvielas stacijām
  • Ar SMS palīdzību no reģistrēta telefona veic degvielas pasūtīšanu
  • Uzpildās
  • Pie operatora veic apmaksu ar unikālo kodu.

Turklāt degvielas uzpildes stacijās bez operatora, benzīna uzpilde ir vēl vienkāršāka – tikai jāsaņem kodu un tas jāievada terminālī.

Tālāk administratori savas kompānijas administrācijas panelī var vienuviet saņemt patēriņa atskaites, atlasot vēlamo laika periodu, kā arī saņemt pēcapmaksas rēķinus. Atskaites no daudziem un dažādiem pakalpojumu sniedzējiem un čeku pieprasīšana no šoferiem - šī problēma vairs neeksistē Instantic lietotājiem!

Instantic produkta izplatību un plašo partneru tīklu ir nodrošinājusi arī padziļinātā integrācija ar populārākajiem POS izstrādātājiem, tādiem kā Ingenico, kurā Instantic jau pēc noklusējuma ir pieejams kā atsevišķs maksājuma veids - līdzīgi maksājuma kartēm.

Nākamajās produkta attīstības fāzēs

būs pieejami gan jaunie produkti, kurus varēs iegādāties ar mobilo telefonu (Vinjetes), gan arī ērtāks iegādes veids - Instantic mobilā lietotne šoferiem.

Lietotne ļauj izveidot degvielas un vinješu iegādes kodus bez nepieciešamības sūtīt SMS - šie produkti tagad šoferim ir pieejami viena klikšķa attālumā.

Šobrīd Instantic risinājumu lieto jau vairāk par 15 tūkstošiem lietotāju, partneru tīklā pieejamas jau - 450 stacijas.

Tehnoloģijas, kuras izmantojām INSTANTIC risinājuma radīšanā:

iOS / Android / cross-platform

viedierīču lietotnes

Biznesa kritisku

sistēmu izstrāde

UI / UX

dizains