STEERO

Steero ir platforma, kas nodrošina vienkāršu un caurspīdīgu maksājumu veikšanu starp kravu pārvadātājiem, autostāvvietām un auto mazgātavām visā Eiropā.

FITSFUL

Fitsful ir MAK IT pašmāju risinājums, kas ļauj viegli un ērti organizēt mazus un vidējā izmēra pasākumus ar vairākiem apmeklētājiem. Lietotne tika izstrādāta ar fokusu uz sporta pasākumiem un turnīriem, bet ir arī uzticams kompanjons, organizējot mājas ballīti, vai jebkādu citu pasākumu.

GAIS

GAIS ir GASO sistēma gāzes vada izbūves pieteikšanai, pieteikumu pārvaldīšanai, dokumentācijas sagatavošana un rēķinu izrakstīšanai. Procesu optimizācijai sistēma ir integrēta ar vairākām informācijas sistēmām.

ENME

ENME ir darbinieku iesaistes platforma komandu vadītājiem un HR. Dažas no veiksmīgāko uzņēmumu pazīmēm ir darbinieku iesaiste un apmierinātība, lai to nodrošinātu komandu vadītājiem ir nepieciešams vienmēr turēt roku uz pulss un savlaicīgi reaģēt uz rādītāju novirzēm.

ZOLT LIETOTNE

ZOLT ir risinājums, kas apvieno klientus un atkritumu izvešanas pakalpojumu sniedzējus

INSTANTIC

Instantic ir inovatīvs risinājums, kas apvieno naftas produktu tirgotājus un biznesa klientus (piem. loģistiskās kompānijas), ļaujot viegli un droši veikt degvielas pirkumu tiešsaistē. Risinājums būtiski vienkāršo atskaišu procedūras biznesa klientu pusē, kā arī pats iegādes process šoferiem ir patīkams - degvielas kartes jau ir pagātne, mobilie maksājumi - šodiena.

LATVIJAS NOTĀRS

Latvijasnotars.lv ir web bāzēts risinājums, kas ļauj saņemt notāra pakalpojumus un konsultācijas attālināti.

KING COFFEE SERVICE

King Coffee Service vērsās pie MAK IT ar nepieciešamību izstrādāt iekārtu servisa un apkopju plānošanas risinājumu. Šī problēma tika atrisināta ar vienu no MAK IT produktu saimes vienību - Darbium programmatūru.

FOOD UNION DRIVER

Saldējumu piegādes un pārdošanas procesu optimizācija, izmantojot mūsdienīgus rīkus.

AUSTRA ERP

Moderna pilna biznesa cikla platforma ražojošiem uzņēmumiem, kas izstrādāta sadarbībā ar Zeta Industry

LMT EDLUS

Darba laika uzskaite nekad nav bijusi tik viegla. Ērta un mūsdienīga darbinieku reģistrēšanas sistēma, kas vienmēr atbilst likumdošanai.

ROBO EATZ

Pilnībā robotizēta ēdienu pagatavošana no svaigām sastāvdaļām un servēšana, bez cilvēku iesaistes.

BALTA LIETOTNE

Lietotnē iespējams aplūkot savu polišu aktuālo informāciju, piemēram, līgumu un rēķinus, kā arī veikt rēķinu apmaksu, pieteikt atlīdzību, sekot līdzi pieteikuma statusam un saņemt paziņojumus par pieņemtajiem lēmumiem.

BATIS mobilā lietotne

Lietotne nodrošina visu studentam nepieciešamo vienā aplikācijā - sākot no lekciju saraksta un sekmēm, līdz pieteikšanās izvēles kursiem un atļaujām.