Elektronisko Iepirkumu Sistēma

EIS ir AS Latvenergo elektroniskā iepirkumu sistēma (LEIS), kuras pamatmērķis ir iepirkumu veikšana un pārvaldība tīmekļa vidē. Sistēma atvieglo darbu gan iepirkumu pretendentiem, gan organizācijas iepirkumu speciālistiem.

SOMA.LV

SOMA ir platforma, kurā tiek piedāvāta piekļuve dažādiem mācību materiāliem un uzdevumiem skolēniem no pirmsskolas līdz 12. Klasei, kā arī iespēju skolotājiem vadīt un uzturēt mācību procesu un sekot līdzi savu skolēnu progresam.

STEERO

Steero ir platforma, kas nodrošina vienkāršu un caurspīdīgu maksājumu veikšanu starp kravu pārvadātājiem, autostāvvietām un auto mazgātavām visā Eiropā.

FITSFUL

Fitsful ir MAK IT pašmāju risinājums, kas ļauj viegli un ērti organizēt mazus un vidējā izmēra pasākumus ar vairākiem apmeklētājiem. Lietotne tika izstrādāta ar fokusu uz sporta pasākumiem un turnīriem, bet ir arī uzticams kompanjons, organizējot mājas ballīti, vai jebkādu citu pasākumu.

GAIS

GAIS ir GASO sistēma gāzes vada izbūves pieteikšanai, pieteikumu pārvaldīšanai, dokumentācijas sagatavošanai un rēķinu izrakstīšanai. Procesu optimizācijai, sistēma ir integrēta ar vairākām citām informācijas sistēmām.

ZOLT LIETOTNE

ZOLT ir risinājums, kas apvieno klientus un atkritumu izvešanas pakalpojumu sniedzējus

ENME

ENME ir darbinieku iesaistes izvērtēšanas platforma, ko izmanto gan komandu vadītāji, gan HR. Tā kā viens no veiksmīga uzņēmuma rādītājiem ir tā darbinieku iesaiste darba procesos un apmierinātība ar darba vidi, ENME platforma tiek izmantota, lai palīdzētu uzņēmumu komandu vadītājiem turēt roku uz pulsa un savlaicīgi reaģēt uz rādītāju novirzēm.

INSTANTIC

Instantic ir inovatīvs risinājums, kas apvieno naftas produktu tirgotājus un biznesa klientus (piem., loģistikas kompānijas), ļaujot viegli un droši veikt degvielas pirkumu tiešsaistē. Risinājums būtiski vienkāršo atskaišu procedūras biznesa klientu pusē, kā arī pats iegādes process šoferiem ir patīkams, jo degvielas kartes jau ir pagātne, mobilie maksājumi - šodiena.

LATVIJAS NOTĀRS

Latvijasnotars.lv ir web bāzēts risinājums, kas ļauj saņemt notāra pakalpojumus un konsultācijas attālināti.

KING COFFEE SERVICE

King Coffee Service vērsās pie MAK IT ar nepieciešamību izstrādāt iekārtu servisa un apkopju plānošanas risinājumu. Šī problēma tika atrisināta ar vienu no MAK IT produktu saimes vienību - Darbium programmatūru.

FOOD UNION DRIVER

Saldējumu piegādes un pārdošanas procesu optimizācija, izmantojot mūsdienīgus rīkus.

AUSTRA ERP

Moderna pilna biznesa cikla platforma ražojošiem uzņēmumiem, kas izstrādāta sadarbībā ar Zeta Industry

LMT EDLUS

Darba laika uzskaite nekad nav bijusi tik viegla. Ērta un mūsdienīga darbinieku reģistrēšanas sistēma, kas vienmēr atbilst likumdošanai.

ROBO EATZ

Pilnībā robotizēta ēdienu pagatavošana no svaigām sastāvdaļām un servēšana, bez cilvēku iesaistes.

BALTA LIETOTNE

Lietotnē iespējams aplūkot savu polišu aktuālo informāciju, piemēram, līgumu un rēķinus, kā arī veikt rēķinu apmaksu, pieteikt atlīdzību, sekot līdzi pieteikuma statusam un saņemt paziņojumus par pieņemtajiem lēmumiem.

BATIS mobilā lietotne

Lietotne nodrošina visu studentam nepieciešamo vienā aplikācijā - sākot no lekciju saraksta un sekmēm, līdz pieteikšanās izvēles kursiem un atļaujām.